Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

"Ми пишаємось усіма, хто принесе мир у Донецьк, Луганськ, Крим", — Володимир Зеленський

Фото: KHARKIV Today.
Президент привітав військовослужбовців у центрі Харкова.

У Харкові відбуваються святкові заходи до 30-річчя Збройних Сил України.

На площі Свободи виступає президент Володимир Зеленський. Він згадав усі роди військ ЗСУ, найстрашніші моменти в історії України, зокрема за час російсько-української війни. На площі хвилиною мовчання вшанували пам'ять 26 льотчиків, які понад рік тому загинули під час падіння Ан-26 у Чугуєві.

"У тій страшній трагедії ми втратили 26 воїнів. Один курсант, В'ячеслав Золочевський, залишився живим. Він символ того, що ми ніколи не можемо здаватися. Ми пишаємося нашими Повітряними силами. Вперше підписано контракт про постачання їм трьох літаків. Ми починаємо будувати наш завод із випуску дронів", — сказав Володимир Зеленський.

Президент згадав ветеранів АТО і пообіцяв, що наступного року вони всі отримають квартири. Після цього за рахунок грошей з державного бюджету житло почнуть отримувати військові ЗСУ.

"Ми пишаємось усіма, хто звільняв Маріуполь, Слов'янськ, Краматорськ, хто приніс мир у Щастя, Авдіївку, Бахмут, хто принесе мир у Донецьк, Луганськ, у Крим. Ми щиро вітаємо наших захисників та захисниць, безмежно вам дякуємо, низько вам кланяємось сьогодні, завтра і кожен день. З тридцятою річницею створення української армії. Слава українським воїнам, слава Україні!" — сказав президент.

Після цього на площі Свободи у Харкові, Одесі, Києві, Львові, Краматорську і Житомирській області військовим передали на озброєння нову техніку: БТРи, танки, Хаммери.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.