Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

06 квітня, 2021 - 15:05

Мустафа Найєм приїхав до Харкова на засідання суду

Фото: Facebook Мустафа Найем
Сьогодні в Господарському суді Харківської області заплановано засідання у справі про банкрутство авіазаводу.

"Укроборонпром" проситиме суд дати підприємству "ще один шанс вийти з кризи".

Сьогодні, 6 квітня, заступник генерального директора "Укроборонпрому" Мустафа Найєм приїхав до Харкова, щоб взяти участь в засіданні суду у справі про банкрутство державного авіаційного виробничого підприємства. Про це він повідомив в соцмережах.

"Сьогодні в Харкові буду виступати на засіданні Господарського суду у справі Харківського авіаційного заводу, який вже шість років перебуває в процедурі банкрутства.
Більшості з вас назва цього підприємства мало що говорить. Між тим, це той самий завод, який випустив перший в світі реактивний лайнер Ту-104. Якому вдалося підняти в повітря маже тисячу (!) літаків Ту-134 — один з наймасовіших літаків часів СРСР. І перший літак незалежної України — АН-140-100", — написав Найєм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В "Укроборонпромі" підготували законопроєкт з порятунку Харківського авіаційного підприємства

За інформацією заступника гендиректора, харківський авіазавод — найбільш проблемне підприємство.

"Починаючи з 2012 року через втрату традиційних ринків збуту і відсутність державного замовлення завод фактично припинив випускати свою продукцію. Сьогодні харківський авіазавод — найбільш проблемне підприємство Концерну з точки зору накопиченої заборгованості. Загальна сума боргу підприємства перед бюджетом, кредиторами та працівниками становить близько 4 млрд (!) гривень. До складу "Укроборонпрому" підприємство було передано вже в стані банкрутства", — пояснив Найєм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З ексдиректором авіазаводу попрощаються в Харкові

В "Укроборонпромі" кажуть, що будуть "клопотати у суду не кидати підприємство на поталу кредиторам, не припиняти процедуру розпорядження майном і дати ще один шанс вийти з кризи".

Нагадаємо, наприкінці минулого року Мустафа Найєм повідомляв, що Харківське державне авіаційне виробниче підприємство отримає державне замовлення на будівництво літаків Ан-74 і Ан-140

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.