Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мовний омбудсмен похвалив Харківську область

Тарас Кремінь виступив на сесії облради.

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь виступив на восьмій сесії Харківської обласної ради.

Тарас Кремінь похвалив Харківську обласну раду, яка винесла на розгляд сесії питання про затвердження комплексної програми "Розвиток і функціонування української мови як державної мови у Харківській області на 2022-2025 роки". Харківська облрада стане другою облрадою в Україні, якщо прийме таку програму. Також мовний омбудсмен відзначив успіхи Харкова, який, на його думку, перетворюється на потужне європейське місто.

"Приємно, що окремі громади підтримують розвиток закону, стратегію розвитку та популяризації української мови. Програма матиме успішне розширення, починаючи з наступного року. Це виконання конституційних норм, потужний проукраїнський голос Слобожанщини для всіх куточків України, наших партнерів, усіх, хто вболіває, щоб Україна залишалася цілісною. Радію, що облдержадміністрація та облрада системно підійшли до підготовки цього документа, кожен зазначив професійний підхід, хотів би, щоб це положення стало прикладом, який знайде своє продовження і на територіях Півдня та Заходу України. Харківська облрада буде другою облрадою, яка підтримує таку програму. Щиро підтримую таку ініціативу, це матиме гідне продовження", — сказав Кремінь.

Зазначимо, питання про затвердження комплексної програми "Розвиток та функціонування української мови як державної мови у Харківській області на 2022-2025 роки" стоїть другим на порядку денному сесії.

Як писав KHARKIV Today, сьогодні, 25 листопада, проходить восьма сесія Харківської обласної ради восьмого скликання. На порядку денному — 54 питання та блок "Різне". Переглянути трансляцію сесії можна тут.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.