Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Молокозаводи знищені. Ціни на молочну продукцію на Харківщині зростатимуть

Частина виробництв опинилася в окупації.

Вартість молокопродуктів збільшиться мінімум на 10%. 

Ціни на молочну продукцію будуть зростати. Це особливо стосуватиметься Харківщині, на якій точаться бойові дії, частина підприємств знищена, а частина перебуває в окупації. Такий прогноз озвучила аналітикиня консалтингової компанії Ольга Мозгова в ефірі національних телеканалів 2 серпня. 

"Зростання цін під зиму на молочну продукцію. Зменшується виробництво молока та збільшується закупівельна ціна на молоко, хоча вона і зараз досить висока. Але все ж ми прогнозуємо подальше зростання. Десь мінімум на 10% буде зростання, ми сподіваємося, що більшого не буде. До того ж, у нас і виробництво молока зменшилося значно. Такі регіони, як Харківська область, де було багато досить комплексів із виробництва молока. Вони, на жаль, знищені, Чернігівська область понесла втрати і таке інше", — розповіла вона.

Зазначимо, через окупантів постраждав Малороганський молочний завод у селищі Мала Рогань неподалік Харкова, також росіяни знищили фермерське господарство "Агромол" у селі Шестакове (колишній Вовчанський, укрупнений Чугуївський район). Тут загинули сотні корів, друга ферма компанії знаходиться в захопленому селищі Підсереднє за шість кілометрів від Великого Бурлука (укрупнений Куп'янський район).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові змінили правила видачі "гуманітарки"

В окупації опинилися Купʼянський молочноконсервний завод та Балаклійський молочний завод. У середині липня російські пропагандисти показували "розмаїття" продуктів в окупованому Купʼянську. На кадри потрапила продукція місцевого заводу: згущене молоко, питний йогурт, масло, сметана. Етикетки були російською, зокрема, можна було побачити напис "Сгущенка". У червні росіяни жалілися, що обстріли пошкодили трансформаторну підстанцію у Балаклії, тому, без електрики, в тому числі, не могли функціонувати молочна ферма та молокозавод. 

Скрін: Відео
Скрін: Відео

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.