Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мобільні амбулаторії встановлять ще у п'яти селах Харківщини

Фото: ХОВА
Їх відкривають там, де стаціонарні медзаклади пошкоджені або зруйновані.

У мобільних амбулаторіях є генератори та укриття.

Наразі мобільні амбулаторії працюють у восьми населених пунктах Харківської області. Це — села Шевелівка та Кам'янське (Ізюмщина), місто Ізюм, села Гракове (Чугуївщина), Світличне (Богодухівщина), Циркуни, Липці та Прудянка (Харківський район). У цих громадах стаціонарні медичні заклади були зруйновані або значно пошкоджені унаслідок російських обстрілів. Модульні амбулаторії працюють щодня, години роботи визначають з урахуванням безпекової ситуації. Вони необхідні жителям громад. Зокрема, у Циркунах та Липцях їх щодня відвідують 15-30 людей.

Найближчим часом відкрити мобільні амбулаторії планують ще у п'яти селах:  Мілова та Волохів Яр (Ізюмський район), Шелудьківка (Чугуївський район), Високопілля та Ков'яги (Богодухівський район).

"Автономні мобільні амбулаторії — це розбірні медичні блоки з приміщеннями. Вони оснащені електрогенераторами і готові до роботи в умовах тривалого відключення світла, холодильними камерами, засобами зв'язку, санвузлами, кімнатами очікування, огляду пацієнтів, господарськими кімнатами, а також найпростішими укриттями", — розповіли у Харківській обласній військовій адміністрації.

Як писав KHARKIV Today, будівельники завершили підготовчі роботи для відновлення хірургічного корпусу в Ізюмській центральній міській лікарні Піщанської Богоматері, яка зазнала значних руйнувань під час війни. Наразі вже почали заливати фундамент. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.