Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мобілізованим на Харківщині заплатять по 50 000 гривень

Фото: KHARKIV Today.
За одноразовою виплатою потрібно звертатися до міської військової адміністрації.

Куп'янська громада вирішила фінансово підтримати бажаючих добровільно долучитися до армії.

Усім військовозобов’язаним громадянам, які призиваються на військову службу до лав ЗСУ, виплатять одноразову матеріальну допомогу (заохочення) у 50 000 гривень. Таке рішення  прийняли у Куп'янській військовій адміністрації. 

Для цього мешканці Куп'янської громади мають написати заяву на виплату коштів, а також надати такі документи: копію паспорта отримувача допомоги; ІНН, номер банківського рахунку, на який буде перерахована матеріальна допомога, довідку про про місце реєстрації/проживання військовозобов’язаного (або ВПО); довідка Куп’янського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Харківської області про зарахування військовозобов’язаного до військової частини.

Гроші для виплат передбачені у бюджеті Куп'янської ради.

Нагадаємо, одними з перших вирішили заохочувати військовозобов'язаних у Богодухові. З 1 січня 2024 року тут виплачують заохочення по 50 000 гривень і місцевим мешканцям, і переселенцям, які доєднаються до армії. Це стосується як контрактної армії, так і добровольців. До бюджету на 2024 рік на ці цілі заклали 10-15 млн гривень. За потреби міська рада шукатиме додаткові кошти.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.