Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Місту-герою Харкову присвоять почесне звання у Франції

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Харків стане почесним громадянином міста Лілль.

Рішення про присвоєння Харкову звання "Почесний громадянин Лілля" розглянуть на сесії міськради міста Лілль 8 квітня.

Мер міста Лілль (Франція) Мартін Обрі ініціює питання надання Харкову статусу "Почесний громадянин". Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на лист Мартіна Обрі до мера Харкова Ігоря Терехова.

"Я хотіла б зробити це для того, щоб продемонструвати всю нашу солідарність і братерське ставлення міста Лілль до нашого міста-побратима Харкова. А також для того, щоб підкреслити вашу мужність і мужність усіх жителів Харкова. Ваша рішучість посилює нашу повагу та захоплення. Це пропозиція буде офіційно внесена до порядку денного засідання міської ради міста Лілль, яке відбудеться 8 квітня цього року", — йдеться у листі.

За інформацією міськради, з початку війни Лілль прихистив понад 500 біженців з України, яких розмістили у сім'ях. Українцям допомагають з адміністративними процедурами, надають першу медичну допомогу та приймають дітей до місцевих шкіл.

Зазначимо, 22 березня мерія Парижа одноголосно проголосувала за надання столиці України Києву звання "Почесний громадянин".

"Цією відзнакою, яка вперше надається місту, Париж висловлює свою дружбу та підтримку українській столиці, яка бореться за свою свободу", — заявила мер Парижа Анн Ідальго.

Як писав KHARKIV Today, 6 березня Президент України Володимир Зеленський присвоїв Харкову звання Міста-героя за героїзм і мужність харків'ян, виявлені у захисті свого міста під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.