Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міст на Об'їзній, що обвалився, знову закриють для водіїв і пішоходів

Фото: САД в Харьковской области 
Пісочинський шляхопровід чекає капітальний ремонт.

Понад півтора роки тому міст на Об'їзній обвалився, для ремонту його закривали майже на чотири місяці. Тепер міст хочуть капітально відремонтувати і на цей час закрити.

У Харківській області на час капітального ремонту Пісочинського шляхопроводу на дорозі М-18-1 в районі автомобільного ринку "Лоск" закриють рух транспорту і пішоходів на мосту. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг в Харківській області.

Дати закриття шляхопроводу і маршрутів об'їзду обіцяють повідомити додатково.

"Зараз проводяться роботи з узгодження закриття руху на ділянці км 0 + 518 автомобільної дороги загального користування державного значення з керівництвом територіального органу "Укртрансбезпеки"  і відповідним уповноваженим підрозділом Національної поліції", —  розповіли шляховики.

Вони нагадали, через обвалення Пісочинського шляхопроводу 25 серпня 2019 року там закривали проїзд до 22 грудня 2019 року. Після ремонту по мосту дозволили пересуватися транспорту загальною масою до 20 тонн. Капітальний ремонт споруди в цілому заплановано на 2021 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які дороги і мости відремонтують в Харківській області за гроші держбюджету

Нагадаємо, на Об'їзній дорозі Харкова не було ремонту десять років. Зараз це — одна з найгірших доріг міста. Дорогу почали ремонтувати з двох сторін — в межах Роганського жилмасиву і від Дергачівської розв'язки

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.