Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міст на Об'їзній перекриють на чотири місяці: як об'їхати

Фото: САД в Харьковской области 
Пісочинська шляхопровід чекає капітальний ремонт.

Водіїв просять користуватися альтернативними маршрутами.

З наступного тижня закриють проїзд і прохід через Пісочинський шляхопровід в районі авторинку "Лоск". 26-27 квітня починаються роботи з капітального ремонту шляхопроводу. Їх буде виконувати підрядна організація "Харківмістдорстрой". Про це повідомили в Службі автомобільних доріг в Харківській області.

У зв'язку з роботами буде заборонений проїзд транспорту всіх категорій. Водіїв просять звертати увагу на нові дорожні знаки та неухильно дотримуватися правил дорожнього руху.

"До того ж, на шляхопроводі біля селища Жихар, розташованому на дорозі М-18 Харків —Сімферополь — Алушта — Ялта км 11 + 180, діє обмеження руху транспортних засобів вагою понад 10 тонн. Зараз виконується огляд споруди та оцінка експлуатаційного стану, після чого планується проведення аварійних робіт", — розповіли шляховики.

Щоб уникнути затримок в дорозі, в Службі автодоріг радять користуватися альтернативними маршрутами. Інформацію про зняття заборони і відновлення руху транспорту обіцяють надати пізніше. Орієнтовна дата відкриття проїзду через Пісочинський шляхопровід — серпень 2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На виїзді з Харкова ремонтують 53-річний міст

Схема: САД в Харьковской области

Нагадаємо, більше ніж півтора роки тому міст на Об'їзній обрушився, для ремонту його закривали майже на чотири місяці. В середині березня дорожники почали узгоджувати закриття проїзду по ньому, щоб провести капітальний ремонт моста. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.