Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міноборони обіцяє замовити харківські "Оплоти" для ЗСУ

Фото: Міноборони.
Олексій Резніков протестував БМ "Оплот".

Міноборони замовить танки "Оплот" для Збройних сил України.

Про це під час візиту до Харківської області сказав міністр оборони України Олексій Резніков. За повідомленням пресслужби Міноборони, Олексій Резніков провів тестування танку "Оплот" на полігоні.

"Я переконаний, що в танковій коаліції у перших рядах повинен бути саме український танк, як-от БМ "Оплот". На фронті обов’язково має бути броньований кулак, адже найголовніша цінність - це збереження життя наших захисників і захисниць. Щоб вони могли захищати нас, щоб вони не втрачали своє здоров’я, їм потрібна броньована техніка. Я люблю кухню і музику різних народів світу, але в промисловості я залишаюся промисловим українопротекціоністом. Саме тому ухвалено рішення, що МОУ замовить у "Укроборонпрому" для українського війська "Оплоти", - сказав міністр.

1
"Оплот" був розроблений на ХКБМ. Фото: Міноборони. 

Як писав KHARKIV Today, 11 травня у Харкові з робочим візитом були міністр оборони України Олексій Резніков, генеральний директор концерну "Укроборонпром" Юрій Гусєв та голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич. Делегація відвідала військовослужбовців на одному з полігонів області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.