Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Міністр насварив харківські лікарні за рецепти на клаптиках паперу та старий інвентар

Фото: соцмережі.
Віктор Ляшко побував у кількох міських та обласних лікарнях.

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко став донором у Харківському обласному центрі Служби крові.

Він приїздив до Харкова 18 травня та відвідав кілька лікарень — міських, обласних та тих, що підпорядковуються Академії медичних наук. 

"Ознайомився з умовами лікування, перевірив забезпеченість лікарськими засобами та стан харчування. Окрема увага до лікарень, де лікують пацієнтів з інсультами та інфарктами, а також до ефективності використання дороговартісного обладнання, закупленого за державні кошти. Крім цього, на порядку денному альтернативне енергопостачання, водопостачання та індивідуальне опалення. У цілому залишився задоволеним побаченим, однак є й "ложка дьогтю" — менеджмент деяких міських лікарень. Не можна так неефективно використовувати (точніше сказати, зовсім не використовувати) кошти з програми медичних гарантій. Маючи на рахунках понад 100 мільйонів (при місячному фонді оплати праці не більше 10 мільйонів), пацієнтам виписують "рецепти" на клаптиках паперу та використовують каталки напевно ще з минулого століття. Наступного тижня буде серйозна розмова з мером. Так бути не повинно", — повідомив міністр у соцмережах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Об'єднати дев'ять медичних інститутів у Харкові: хто за цим стоїть, чому зараз і до чого тут ексрегіонал?

Про які саме лікарні йдеться, він не уточнив. На офіційних ресурсах Харківської міської ради повідомлень про візит очільника МОЗу взагалі не було.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.