Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мільйонний договір на ремонт дороги в Харківській області вимагають анулювати

Служба автомобільних доріг уклала договір про ремонт траси з фірмою, у якої були порушення в документах.

Фірма-переможець тендера не підтвердила свою можливість щомісячно поставляти необхідну кількість бетонної суміші і наявність матеріально-технічної бази.

Прокуратура вимагає в суді визнати недійсним договір про закупівлю робіт з ремонту автомобільної траси М-03 Київ — Харків — Довжанський (на Ростов — на — Дону) від 23 липня 2020 року на суму понад 138 мільйонів гривень. Про це повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Слідчі встановили, що Служба автомобільних доріг провела тендер із закупівлі ремонтних робіт цієї траси і за підсумками визначила переможця. Як виявилося, він не відповідав критеріям, незважаючи на це з ним уклали договір.

"Укладення договору про закупівлю відбулося за результатами процедури відкритих торгів, яка була проведена з порушенням норм Закону України "Про державні закупівлі", а саме без належного документального підтвердження приватним підприємством його можливості постачання бетонної суміші в необхідній щомісячній кількості, матеріально-технічної бази і технологій", — пояснили в прокуратурі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що зробили за місяць ремонту на Об'їзній Харкова

Позов до Служби автомобільних доріг подали в інтересах держави, яке представляє Західний офіс Держаудитслужби. Господарський суд Харківської області порушив провадження.

Як писав KHARKIV Today, на ремонті доріг і тротуарів у Харкові вкрали 1,5 мільйона гривень. Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради замовив капремонт доріг і тротуарів в одному з мікрорайонів міста. Підрядник вніс в документи завідомо неправдиві відомості про обсяги та вартість виконаних робіт, але насправді роботи провели неякісно і не в повному обсязі. Бюджетні гроші підрядник привласнив.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.