Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мільйонер з Харкова звільнився з Міністерства цифрової трансформації

Фото: Facebook / Вадим Бортник
Вадим Бортник працював у Мінцифрі з літа 2020 року.

Засновник мережі сендвіч-барів Freshline Вадим Бортник очолював директорат регіональної цифровізації у Міністерстві цифрової трансформації.

22 жовтня Вадим Бортник подав декларацію про звільнення з Міністерства цифрової трансформації. Документ, опублікований в Єдиному держреєстрі декларацій, охоплює період з 1 січня до 6 жовтня 2021 року.

Наприкінці вересня Вадим Бортник писав на своїй сторінці у Facebook, що закінчує роботу в ролі директора директорату регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації.

"Це був один з найцікавіших періодів мого життя. Я по натурі людина, яка любить амбітні проєкти і складні виклики. Особливо мені цікаво освоювати, створювати щось нове і будувати систему. Це був саме такий виклик — ми з командою практично з нуля створили директорат регіональної цифровізації і організували системну роботу з цифровими лідерами у регіонах", — написав він.

У декларації Вадим Бортник вказав, що у нього є син, у попередніх фінансових звітах фігурувала і дружина.

Згідно з документом, засновник Freshline володіє будинком площею понад 500 кв.м. і двома ділянками землі загальною площею 32 квадратних метрів у Вільхівці (Харківський район). У Харкові у нього є дві квартири площею майже 54 метри і 51 метр, будинок площею понад 40 метрів, а також частина квартири площею майже 107 метрів, частина будинку площею майже 54 метри, частина квартири площею майже 57 метрів, а також майже 8 соток землі . Ще у Вадима Бортника є нежитлове приміщення площею майже 82 метри, частина нежитлового приміщення площею понад 193 метри і частина нежитлового приміщення площею понад 336 метрів у Харкові.

Ексдиректор директорату регіональної цифровізації їздить на автомобілі Acura MDX 2008 року випуску.

За 9 місяців 2021 року Вадим Бортник заробив більше 780 тисяч гривень зарплати у Міністерстві цифрової трансформації, ще 140 тисяч гривень йому приніс продаж рухомого майна. Готівкою він зберігає 200 тисяч доларів, 1 мільйон 150 тисяч гривень, на банківських рахунках — майже 78 тисяч гривень, ще 500 тисяч гривень засновник Freshline позичив.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.