Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканців будинку, що горів у центрі Харкова, поселили у готель

Фото: KHARKIV Today.
На вулиці Культури, 10 вночі горів 6-поверховий будинок.

Перші три під'їзди не постраждали. Два під'їзди залишаються без електрики, опалення та газу.

Мешканців квартир із двох під'їздів 6-поверхового будинку на вулиці Культури, 10, у якому вночі сталася пожежа, переселили до соціального готелю. Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Віталій Мірошник.

"Два під'їзди з досить великими пошкодженнями. Тому була надана пропозиція — можливість відселення всім цим людям, які проживають у цих двох під'їздах. Хтось цією можливістю скористався, хтось поїхав до своїх рідних чи близьких. Це соціальний готель", — сказав  Мірошник.

Вночі відселили 10 людей. Наразі комунальні служби не отримали доступу до приміщень у будинку на вулиці Культури, 10 — тут все ще працюють співробітники ДСНС та поліція. Після цього комунальники зможуть оцінити збитки та розпочати відновлення покрівлі, яка постраждала найбільше (покрівля повністю згоріла).

"Наше першочергове завдання — відновити покрівлю. Потім тільки можна буде говорити про поновлення приміщень. Звісно, ​​будуть проведені заходи щодо оцінки пошкодження. А потім прийматимуться відповідні рішення. І на сьогодні позиція — що людям треба допомагати, справді є", — пояснив Мірошник.

Поки на місці працювали рятувальники та поліція, мешканців відвели в інше тепле місце, де напоїли чаєм. До 4-ї ранку людей почали повертати для огляду свого житла разом із поліцією.

Як повідомили у Харківській міськраді, наразі причину виникнення пожежі встановлюють.

"Сьогодні вночі сталося загоряння на даху 6-поверхового житлового будинку на вулиці Культури, 10. Внаслідок пожежі було охоплено вогнем три квартири. Сімох людей було врятовано, шістьох — евакуйовано. Близько 8:00 пожежу локалізували. Причину пожежі та розмір матеріальних збитків встановлюють", — зазначили у міськраді.

Нагадаємо, покрівля спалахнула о 00:38. На місці працювали 80 рятувальників та 24 одиниці техніки. Пожежа охопила площу 500 квадратних метрів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.