Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканці Донбасу переїздять на окуповану частину Харківщини

Фото: Борівська селищна рада
Переселенці їдуть до Борівської громади.

У тимчасово окуповану Борівську громаду стало більше приїздити переселенців з Донбасу. Про це повідомили у селищній раді.

"На території громади спостерігається збільшення кількості переселенців з Донецької та Луганської областей, які заселяються в помешкання борівчан, що виїхали", — сказано у повідомленні.

До Борової можуть переїздити мешканці знищених армією РФ Сєвєродонецька і Рубіжного, а також сіл на лінії фронту, Лиману та ін. 

За інформацією Борівської селищної ради, на сьогодні основна частина російських військових вийшла з Борівщини у Куп’янському та Сватівському напрямках, проте вони все ще контролюють територію громади. Бойових дій у Борівській громаді немає, проте постійно чути вибухи.

"Зберігаються загрози обстрілів, підриву на мінах, виникнення пожеж в екосистемах. Вчора в районі Підлиману горів ліс", — повідомили у Борівській селищній раді пізно ввечері 1 серпня.

Окупанти не дають можливості мешканцям отримати українські пенсії та зарплати — вони заблокували роботу банківської системи. Крім того, досі у громаді відсутній мобільний зв'язок та інтернет. З пенсіонерів збирають заяви та документи начебто для оформлення соціальної допомоги та пенсії.

Як писав KHARKIV Today, російські окупанти призначили "керівником адміністрації Борівської громади" учасника шоу "Україна має талант", який ковтав вогонь та совав у ніс 100-міліметрові цвяхи, Сергія Агаркова.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.