Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканці деокупованого міста на Харківщині отримуватимуть субсидії на картки

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Виплати перераховують на картки, аби люди не стояли в чергах.

У відділенні "Ощадбанку" утворювалися великі черги субсидіантів, тому чиновники попросили дозвіл на зарахування субсидій на картки.

30 березня мешканці Ізюму розпочали отримувати субсидії на банківські картки. Гроші на картки нараховують клієнтам "ПриватБанку" та колишнім клієнтам "Мегабанку" (їх обслуговує також "Приватбанк").

"Видали картки на обслуговування "ПриватБанком". У людей, у яких картки "Мегабанку", зараз обслуговує їх "ПриватБанк". Фізично це картки "ПриватБанку", а клієнти були колись "Мегабанку". Я думаю, що це не тільки по Ізюму. Всі борги передали, мабуть, і обслуговування, яке було в "Мегабанку", передали державному банку "Привату". І картки, у кого є, їх обслуговує зараз "Приват". Вони їх поміняють, але деокупована територія, не було можливості, зараз обслуговує їх "ПриватБанк", — пояснив KHARKIV Today начальник Ізюмської міської військової адміністрації Валерій Марченко.

До цього субсидії надходили на рахунки "Ощадбанку" усіх жителів Ізюму. Гроші видавали у касі відділення, однак утворювалися великі черги.

"Це стосується людей, які отримували субсидію через пошту. Коли вона перестала працювати з відомих причин, було прийнято рішення, що гроші видають у відділеннях "Ощадбанку" по принципу "швидка копійка". Було багато людей і утворювалися черги" — пояснив KHARKIV Today директор департаменту соціального захисту населення Харківської обласної військової адміністрації Юрій Шпарага.

Тепер мешканці Ізюму можуть не ходити до відділення "Ощадбанку".

Як писав KHARKIV Today, в Ізюмі частково відновлені комунікації, до міста повертаються люди, волонтери роздають гуманітарну допомогу, відкриваються аптеки та магазини, однак виживати в місті складно.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.