Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мешканець Харківського району допоміг окупантам вкрасти машину

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловікові оголосили підозру.

Житель села Липці показував окупантам зручні маршрути і допоміг украсти автівку.

Слідчі оголосили підозру 44-річному мешканцю села Липці Харківського району, який під час окупації активно підтримував дії Росії та допомагав росіянам. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, чоловік добре знав місцевість та мешканців й добровільно надавав допомогу загарбникам. Він супроводжував їхні автівки, вказував зручні маршрути, закликав жителів села передавати окупантам свій транспорт. Крім того, чоловік допоміг російським військовим украсти автомобіль.

"Підозрюваний повідомив окупантам, що на території одного з домоволодінь, господарі якого виїхали, стоїть автомобіль. Чоловік допоміг військовослужбовцям проникнути на територію цього домоволодіння, щоб ті змогли забрати автівку, яку в подальшому використовували для власних потреб", — розповіли в прокуратурі.

Підозру чоловікові оголосили за ч. 1 ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Йому загрожує від 10 до 12 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої. Наразі чоловік перебуває під вартою.

Як писав KHARKIV Today, колишній поліцейський із Куп'янського району під час окупації віддав кафе дружини російським загарбникам.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.