Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мер просить "трішечки почекати" з поверненням до Харкова

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Місто обстрілюють щодня.

Харків'яни продовжують повертатися додому, хоча обстріл міста триває.

Ситуація у Харкові все ще напружена. Про це в ефірі національних телеканалів 5 травня повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

"Незважаючи на те, що зараз відбій повітряної тривоги, все-таки ситуація напружена тим, що не було жодного дня, щоб Харків не обстрілювався. Я можу констатувати, що сьогодні значно зменшилася інтенсивність обстрілів. Це завдяки тому, що наші героїчні війська тіснять окупанта і завдяки цьому дають  можливість людям виходити з укриттів, бомбосховищ", — розповів мер міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад дві тисячі волонтерів хочуть допомогти відновлювати Харків

За словами Терехова, дуже багато харків'ян повертаються до міста. Але він просить не поспішати і перечекати або на заході України, або за кордоном.

"Людей не зупиниш. Я, звичайно, застерігаю людей. Думаю, десь треба ще трохи почекати. Проте людей не стримаєш, тому що харків'яни шалено люблять своє місто і за найменшої можливості, вони говорили мені, коли їхали, що як тільки буде будь-яка можливість, як тільки буде зменшено інтенсивність обстрілів, ми повертатимемося.Тому повертаються. Зрозуміло, що люди хочуть у місто, люди хочуть відновлювати своє місто. Тому ситуація така. Але, користуючись нагодою, звичайно, хотілося б звернутися — трішечки почекайте", — закликав Харківський міський голова.

За інформацією Терехова, у місті залишаються приблизно мільйон людей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.