Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мер міста у Харківській області поскаржилася на "Укрпошту"

Звернення до Кабміну написала Галина Мінаєва.

У Чугуївській громаді кажуть, не встигають оплатити комунальні послуги і отримати виплати.

Міський голова Чугуєва (Харківська область) Галина Мінаєва звернулася до Кабінету Міністрів України та профільних міністерств з проханням змінити графік пересувних поштових відділень "Укрпошти" та поліпшити їх якість. Про це Мінаєва повідомила у своєму Telegram.

"Жителі сільських населених пунктів Чугуївської громади незадоволені організацією роботи пересувних поштових відділень і висловлюють свою категоричну незгоду з поштовою реформою. У відповідь на численні скарги громадян звернулася до Асоціації міст України, Кабміну, Міністерства соцполітики і Міністерства розвитку громад і територій щодо проблем якості надання послуг у пересувних поштових відділеннях", — написала Мінаєва.

Як розповіла мер, на території Чугуївської громади пересувні відділення поштового зв'язку обслуговують жителів сіл Велика Бабка, Піщане, Зарожне і Тетлега. Основна маса клієнтів — люди віком 60 років і старше.

Однак поштові автомобілі часто приїжджають не за розкладом, несвоєчасно доставляють пенсію, соцвиплати і посилки. Мешканці не можуть вчасно сплатити комунальні послуги через обмежений графік поштових авто (кілька годин дввічі на тиждень).

Галина Мінаєва звернулася до "Укрпошти", однак міняти графік там відмовилися, тому направила звернення до Кабміну.

"В "Укрпошті" зазначають, що компанія самостійно визначає економічну доцільність відкриття або закриття відділень поштового зв'язку, і що стаціонарні відділення у сільських населених пунктах замінили пересувними через збитковість", — зазначила Мінаєва.

Як писав KHARKIV Today, пересувні поштові відділення запрацювали у 56 населених пунктах Харківської області 1 жовтня.

Бригада пересувного поштового відділення складається з трьох чоловік — листоноша, начальник і водій-супроводжувач. Бригада доставляє пенсію, товари, періодику і посилки, приймає оплату за комунальні послуги, приймає і виплачує перекази.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.