Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мер Харкова задекларував першу зарплатню

Фото: KHARKIV Today.
Ігор Терехов повідомив про суттєві зміни у майновому стані.

30 грудня мер Харкова Ігор Терехов отримав 258 646 гривень зарплати за основним місцем роботи — у Харківській міській раді.

Відповідне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Ігор Терехов опублікував 31 грудня 2021 року у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Зазначимо, Ігор Терехов уперше задекларував зарплату на посаді Харківського міського голови.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці серпня 2021 року Ігор Терехов, перебуваючи на посаді секретаря Харківської міської ради, зробив пожертвування на 394 862 гривні і купив обладнання для кабінету хімії за 280 000 гривень. Ще наприкінці березня 2021 року Терехов закликав відомих харків'ян допомогти своїм школам. Він сам закінчив школу №36, де пообіцяв обладнати один профільний кабінет, сюди Терехов і направив кошти.

Нагадаємо, 31 жовтня 2021 року в Харкові пройшли вибори мера. Явка виявилась низькою — проголосувати прийшло менше 300 000 чоловік. Пізно увечері 1 листопада Харківська міська виборча комісія оголосила результати голосування на виборах. З великою перевагою, але з невеликим "прохідним" балом виграв секретар Харківської міськради, 54-річний Ігор Терехов.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.