Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Мер Харкова проти будівництва тимчасового житла для переселенців

Модульне містечко для переселенців із Донецької та Луганської областей у Харкові досі експлуатують.

Терехов переконаний, що потрібно вже зараз починати будувати житло.

Будівництво тимчасового житла для вимушених переселенців є недоцільним. Про це 16 травня заявив Харківський міський голова Ігор Терехов під час зустрічі із заступником міністра соціальної політики Віталієм Музиченком.

За словами мера Харкова, раніше місто вже мало досвід будівництва модульного містечка для вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, максимальний термін експлуатації якого був розрахований на три роки. Минуло вісім років, і, незважаючи на те, що конструкція стала непридатною, там досі живуть люди. Терехов вважає, що саме тому будівництво модульних містечок на заході України, яке зараз обговорюється громадськістю, є недоцільним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Над планом відновлення Харкова працює команда одного архітектора

"Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Тому я категорично проти тимчасового житла. І не треба ставити на заході Україні модульні містечка, витративши 30% коштів, а то й більше, від того, що потребує постійного житла. У нас є проєкти, ресурси , можливість та будівельні кадри. Тому давайте вже починати будувати.

Нагадаємо, найбільше від обстрілу окупантів постраждали околиці Харкова. На Північній Салтівці зруйновано майже всі 16-поверхівки.  

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.