Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Меморіал у Харкові закрили для відвідування

Фото: Харківська міськрада
Ділянку будуть обстежувати піротехніки.

Територія, де знаходиться меморіал, може бути замінована або забруднена залишками артилерійськими снарядами.

Із 5 червня у Харкові заборонили відвідувати Польський меморіал жертвам тоталітаризму, який розташований у шостому квадраті Лісопаркової зони (Харківське шосе). Про це повідомили у Харківській міській раді з посиланням на комунальне підприємство "Ритуал".

"Меморіал розташований практично на околиці Харкова і з перших днів війни дуже постраждав від артобстрілів. Там були пошкоджені адмінбудівля, таблички з прізвищами загиблих польських воїнів та могила з хрестом. Щоб убезпечити відвідувачів меморіалу, ухвалено рішення про залучення відповідних піротехнічних служб до його повного обстеження", — пояснили у КП "Ритуал".

Наразі піротехніки продовжують перевіряти на наявність вибухонебезпечних предметів кладовища №17 по вулиці Курочкіна Гора, 1, №15 (вулиця Володі Дубініна) та №13 (вулиця Пушкінська, 108). Там можуть знаходитися вибухонебезпечні предмети, тому поки вони закриті.

Дізнатися про роботу кладовищ і ритуальні послуги можна за номерами телефонів — 16-40 та (057) 712-10-34.

Як писав KHARKIV Today, із 29 травня у селищі Кулиничі відкрили кладовище №16. 5 червня дозволили відвідувати кладовище "Сосни" по вулиці Генерала Удовиченка (Київський район). Співробітники управління вибухотехнічної служби Нацполіції перевірили місцевість на наявність вибухонебезпечних предметів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.