Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Медикам з Валок виплатили частину боргу із зарплати

Фото: Суспільне Харків
Через борги із зарплати до лікарні приїде комісія.

Зарплату за липень медикам обіцяють перерахувати найближчим часом.

Співробітникам Валківської центральної районної лікарні виплатили борг із зарплаті за травень і червень — 6 352 000 гривень. Через борги із зарплати менеджмент лікарні перевірить спеціальна комісія, яку створили при департаменті охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації. Про це повідомили у ХОДА.

"Ми обіцяли, що на цьому тижні люди почнуть отримувати кошти і доклали до цього максимум зусиль. Нам вдалося знайти механізм, який у взаємодії з місцевою владою дозволив виплатити медикам заробітну плату. Кошти за травень і червень співробітники лікарні вже отримали, найближчим часом будуть виплати за липень", — пояснила голова Харківської облдержадміністрації Айна Тимчук.

У ХОДА пояснили, що причиною заборгованості перед співробітниками стали недбалі дії менеджменту лікарні, який проводив розрахунки за комерційними договорами у той час, коли зарплата не виплачувалася.

Як писав KHARKIV Today, 24 липня медики Валківської центральної районної лікарні виходили на акцію протесту, де вимагали виплатити борг із зарплати за три місяці і коронавірусну премію за квітень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.