Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Медикам з Валок обіцяють віддати борг із зарплати наступного тижня

Фото: Суспільне Харків
Для того, щоб привернути до себе увагу чиновників, людям довелося перекривати трасу.

Наступного тижня трудовий колектив Валківської лікарні отримає повний розрахунок із заробітної плати.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк назвав причину заборгованості із зарплати у Валківській районній лікарні. За словами чиновника, причиною став недбалий менеджмент керівництва лікарні. Вирішено створити комісію при обласномудепартаменті охорони здоров'я і перевірити документи медичного закладу.

"На сьогодні є питання — як витрачалися кошти, зароблені лікарнею. Головний лікару першу чергу розрахувався за комерційні угоди, водночас не сплачуючи заробітної плати працівникам", — сказав Михайло Черняк.

24 липня валківські медики вийшли на акцію протесту. Вони вимагали виплатити борг із зарплати за три місяці і коронавірусну премію за квітень. О 14:00 приблизно 50 чоловік ненадовго перекрили трасу "Київ — Харків — Довжанський".

Доходи районної лікарні у 2021 році дуже впали, тому що якийсь час тут не приймали пацієнтів, бо лікарня була зарезервована під прийом ковідних хворих.

"Невиплата "ковідних" за квітень пов'язана з тим, що Національна служба здоров'я України не мала можливості укласти контракт з лікарнею на квітень 2021 року через певну невідповідність ресурсного забезпечення лікарні чітким вимогам служби. Але в умовах реальної епідемічної ситуації Валківська центральна районна лікарня була приєднана до мережі установ, які надають допомогу хворим на COVID-19", — пояснили у пресслужбі Харківської облдержадміністрації.

Наступного тижня контракт з лікарнею, нарешті, підпишуть, і медики зможуть отримати свою зарплату.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.