Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Майже половина населення Харківської області щепилася проти коронавірусу

Фото: KHARKIV Today
У обласному департаменті охорони здоров'я прогнозують, що попит на вакцинацію зростатиме.

З початку кампанії у регіоні зробили 1 751 104 вакцинацій.

На понеділок, 6 грудня, у Харківській області щеплення проти коронавірусу зробили 45% населення. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної державної адміністрації.

За словами директора департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Максима Хаустова, незважаючи на те, що хвиля СОVID-19 згасає, темпи кампанії з вакцинації не повинні знижуватися. Також там нагадали, що з сьогоднішнього дня почали діяти нові правила карантину.

"Усі, хто вакцинований, можуть вільно відвідувати магазини, кінотеатри, різні заходи, — зазначив Максим Хаустов. — Що саме потрібно робити не вакцинованим? Тим, хто ще не пройшов вакцинацію, потрібно прийти до найближчого пункту вакцинації або центру масової вакцинації — зробити щеплення і мати при собі відповідні сертифікати (паперові або "Дія")".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нещепленим вхід заборонений. Куди у Харкові не пустять з понеділка?

За даними ГУ "Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України", у регіоні зробили 1 751 104 вакцинацій. Дві дози вакцини отримали 788042 мешканців Харківської області.

Минулої доби, 5 грудня, зробили 6115 щеплень. Другу дозу вакцини отримали 3133 особи.

Раніше KHARKIV Today писав, що з 4 грудня мобільний пункт вакцинації проти коронавірусу працює біля головного входу до Харківського національного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Отримати вакцину проти коронавірусу біля ХНАТОБу можна щодня з 10:00 до 18:30.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.