Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Майже 1000 літрів фальсифікованого алкоголю виявили у Харкові

Фото: Нацполиция
Продукцію збували у Харкові та області.

Поліцейські планують пред'явити підозри після того, як продукція пройде експертне дослідження.

18 січня у групи, яка протягом 2020-2021 років незаконно купувала, зберігала, фасувала, транспортувала і надалі продавала у Харкові та області алкогольні напої з явними ознаками підробки марок акцизного податку, пройшли обшуки. Поліцейські провели дев'ять одночасних обшуків у місцях, де виготовляли і зберігали продукцію, та у приміщеннях фігурантів. Звідти забрали 980 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це повідомили у відділі комунікації поліції у Харківській області.

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

Досудове розслідування поліцейські проводять у кримінальному провадженні, відкритому за ч. 2 ст. 199 (за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту лікеро-горілчаних виробів у великих розмірах, маркованих фальсифікованими марками акцизного податку під брендами відомих марок лікеро-горілчаної продукції).

"Зразки вилученої продукції спрямовані на проведення експертного дослідження, за результатами якого буде вирішене питання щодо повідомлення про підозру зловмисникам", — розповіли у поліції.

Фото: Нацполиция
Фото: Нацполіція

Наразі поліцейські шукають місця купівлі та збуту фальсифікованої продукції, а також коло учасників незаконної схеми. Досудове розслідування триває.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.