Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Марку з російським військовим кораблем можна купити в інтернет-магазині

Фото: Игорь Смелянский
"Укрпошта" запускає у продаж марку воєнного часу.

Продаж марок із російським військовим кораблем у відділеннях "Укрпошти" закінчився. Усього продано 700 000 таких марок.

З 21 квітня відкривається продаж марок "Русскій воєнний корабль, іді на х.." в інтернет-магазині "Укрпошти". Про це повідомив генеральний директор компанії Ігор Смілянський.

"Щоб все було чесно та прозоро, 100 000 марок будуть виділені на інтернет-магазин. І, починаючи з четверга, у нашому інтернет-магазині зможуть придбати марки (2 листи на 1 замовлення) ті, хто раніше зробив замовлення у перші дні, а з п'ятниці — будь-які клієнти в Україні чи за її межами. Тож, ще понад 8300 клієнтів матимуть змогу отримати марки", — зазначив Смілянський.

Інші марки з тиражу обіцяють використовувати для офіційних делегацій, музейних фондів, міжнародних зобов'язань у рамках Світової поштової спілки та з філателістичних абонементів. До того ж, по одній марці подарують кожному співробітнику "Укрпошти", невелику частину виділять на підтримку маркетингових акцій із українськими виробниками та підприємцями.

Гендиректор "Укрпошти" просить не займати черги у відділеннях для покупки марок з російським військовим кораблем, оскільки з сьогоднішнього дня продаж закрито. Виняток зробили лише для відділення на Майдані у Києві, де з 13:00 продадуть марки тим 1500 клієнтам, які вчора записалися у чергу. Додаткового тиражу марки не друкуватиме, але обіцяють продовження історії.

"Я усвідомлюю, що щоб не робили, буде критика. Тому одразу відповім. Чи буде додатковий тираж цієї марки? Ні. Але ми знайшли вихід, як саме ця серія з кораблем буде продовжена, тому чекайте повідомлення на початку наступного тижня, як тільки ми підпишемо всі технічні моменти. Майки та інші речі з маркою також вже скоро будуть у нашому інтернет-магазині та відділеннях", — пояснив Смілянський.

Нагадаємо, фразу "Русскій воєнний корабль, іді на х.." сказав Роман Грибов, прикордонник з острова Зміїний у відповідь на вимоги капітана російського корабля здатися. Вона стала девізом українського спротиву. Сам Грибов потрапив у полон, був звільнений по обміну і 12 квітня під час презентації на Головпоштамті Києва роздавав автографи на тематичних конвертах. Загалом надрукували тираж із 500 000 таких марок.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.