Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Кількість отруєних у ресторанах Харкова збільшилася

Дітей і дорослих ушпиталили.

Після вживання страв у "Якіторії" і "Мафії" в лікарні потрапили 54 людини.

Станом на 18 червня в лікарнях Харкова знаходяться 38 дорослих і 16 дітей, які поступили після відвідування харківських ресторанів "Якіторія" і "Мафія". Про це повідомили в Харківській міській раді з посиланням на заступника харківського міського голови з питань охорони здоров'я Світлану Горбунову-Рубан.

Дорослі проходять лікування у відділенні міської клінічної лікарні №31, діти — дитячої клінічної лікарні №19. Як відзначили в міськраді, обидві установи приймають інфекційних хворих під час пандемії. Всім 54 постраждалим поставлено діагноз — ентероколіт.

"Стан хворих оцінюється як середньої тяжкості, реанімаційних пацієнтів немає", — пояснили в міськраді.

Як писав KHARKIV Today, 17 червня в Харківському обласному лабораторному центрі повідомили про 19 дорослих і шістьох дітей, які потрапили в 31-ю і 19-ю лікарні Харкова після відвідування ресторанів. Пізніше в Харківській міській раді заявили про 34 отруєних (22 дорослих і 12 дітей), 25 з яких проходили лікування в лікарні. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.325 (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб і масових отруєнь) Кримінального кодексу України.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.