Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Литва допоможе відновлювати теле- і радіомовлення у Харкові

Фото из открытых источников.
Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення отримав гуманітарну допомогу.

Окупанти знищують об'єкти телекомунікацій, щоб жителі України не мали доступу до інформації про реальну ситуацію.

Радіопередавальний та Телевізійний Центр Литовської Республіки (AB Lietuvos radijo ir televizijos centras) передав державному Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) як гуманітарну технічну допомогу 10 FM радіопередавачів та 9 цифрових телевізійних передавачів для українського телебачення.

"Відновлення технічної можливості трансляції українського телерадіомовлення у регіонах, що найбільш постраждали від російських бомбардувань, є одним з першочергових завдань державного Концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення", — зазначили у службі спеціального зв'язку та захисту інформації України з посиланням на пресслужбу Концерну РРТ.

Окупанти цілеспрямовано атакують об'єкти телекомунікаційної інфраструктури для того, щоб відібрати у мирного населення доступ до інформації про реальну ситуацію, повідомлення про загрозу авіаударів та інформацію про евакуаційні транспортні засоби, гуманітарні коридори тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Харківська телевежа встояла

Ворог також знищує телекомунікаційну інфраструктуру з метою завдати максимальної шкоди інформаційній безпеці жителів, зробити людей вразливими для атак російської дезінформації та організації інформаційного терору.

Литовська техніка вже прибула до України і незабаром буде встановлена ​​на теле- і радіопередавальних станціях у регіонах з найбільш пошкодженою телекомунікаційною інфраструктурою. FM-передавачі будуть використані для відновлення і розвитку мережі Національної громадської телерадіокомпанії України у Харківській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Чернігівській, Дніпропетровській і Миколаївській областях протягом двох тижнів.

Нагадаємо, дивитися українські телеканали можна через застосунок "Дія".

Автор: Микита Лисенко.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.