Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

31 березня, 2021 - 11:25

Лозова більше не приймає хворих коронавірусом з Харкова

Фото: Facebook / Сергей Зеленский
У місті думають, як розгорнути додаткові ліжка.

Міський голова Лозової Сергій Зеленський просить дотримуватися заходів безпеки.

З 29 березня Лозова в "червоній" зоні карантину. У лікарні зайняті всі ліжко-місця, де можуть лікувати хворих коронавірусом. Міський голова каже, що допомогти Харкову більше не можуть.

"У стаціонарі №2 всі ліжка зайняті інфікованими і пацієнтами з пневмоніями, які чекають результатів дослідження. Опрацьовуємо розміщення додаткових місць. У понеділок, 29 березня, отримали відразу 81 підтверджений випадок COVID-19. Минулого тижня був 131 позитивний результат, через що Лозівська громада потрапила до "червоної" зони епіднебезпеки", — написав Сергій Зеленський в Facebook.

Лікарня прийняла 18 пацієнтів з інших населених пунктів.

"Зараз запобігання поширенню коронавірусу — це першочергове завдання суспільства. Вдячний, що вдалося знайти спільну мову з обласним Центром екстреної медичної допомоги та Департаментом охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації — до Лозової більше не везуть хворих коронавірусом з Харкова та інших районів. Ми прийняли 18 таких пацієнтів. Максимально акумулюємо сили для допомоги жителям Лозівської громади. Хворі, які потребують кисневої підтримки, забезпечені нею", — пояснив Лозівський міський голова.

Він просить відповідально підходити до дотримання заходів безпеки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кисню може не вистачити. Мер міста в Харківській області просить залишатися вдома

Нагадаємо, як мінімум до 12 квітня в Лозовій будуть діяти обмеження "червоної" зони.  

Як писав KHARKIV Today, хворих з Харкова, яких не змогли госпіталізувати до лікарень, розташованих в обласному центрі, через відсутність ліжко-місць зі стаціонарним киснем везли у Валки, Чугуїв, Богодухів, Куп'янськ, Зміїв, Ізюм, Красноград, Лозову, Первомайський, Вовчанськ та Балаклею.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.