Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лісники з Харківщини допомагали окупантам укріплюватися

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловікам заочно оголосили підозру.

Співробітники "лісництва" надавали ліс для потреб окупантів.

Слідчі заочно оголосили підозру двом лісникам із Харківської області, які працювали на російських окупантів — 64-річному та 36-річному чоловікам. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, 64-річний чоловік працював старшим майстром лісу у Борівському лісництві державного підприємства "Куп'янське лісове господарство". Під час окупації він перейшов на бік загарбників та почав на них працювати. Обіймав посаду "старшего мастера леса Боровского лесничества", яке було незаконно створене на базі українського державного підприємства. 

"Старший майстер" організовував заготівлю деревини й потім передавав її окупантам. Ті облаштовували з неї бліндажі та інші фортифікаційні споруди проти української армії.

Інший зрадник, 36-річний чоловік, раніше був майстром лісу Борівського лісництва. Під час окупації влаштувався "лесничим" у псевдолісництві загарбників та сприяв передачі українського лісу на потреби окупантів.

Підозри чоловікам сформували за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

колкол

Як писав KHARKIV Today, 34-річний співробітник лісгоспу у Вовчанську постачав окупантам деревину, яку вони використовували для облаштування бліндажів та фортифікаційних споруд.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.