Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лікарні на окупованих територіях Харківської області заповнені росіянами

Фото: соцсети.
Лікарні використовують на лікування поранених російських військових.

Українських медиків перевіряють на поліграфі. Якщо перевірку не проходять, відправляють на фронт.

Російські військові забороняють допомагати місцевим жителям у лікарнях на окупованих територіях Харківської області. Зокрема, відомі такі випадки в обласному протитуберкульозному диспансері міста Вовчанська та лікарнях міста Балаклія. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"В обласному протитуберкульозному диспансері Волчанська хворим з відкритою формою туберкульозу відмовили у наданні медичної допомоги та вигнали на вулицю. Приміщення, які використовувалися для лікування від інфекційних хвороб, заповнюють пораненими росіянами, — сказано в повідомленні. — Всі без винятку лікарні Балаклії.

Як пояснили у Головному управлінні розвідки Міноборони України, у Вовчанську та Балаклії окупанти примусово виводять на роботу медиків. Більше того, у Вовчанську медичний персонал змушують проходити перевірку на поліграфі. Тих, хто не пройшов, примусово відправляють на передову. Місцеві жителі не отримують не лише медичні послуги, а й ліки.

"Громадяни, які залишаються на окупованих територіях, практично відрізані від медичних послуг. Закриваються заклади, не вистачає лікарів, заборонено доставку ліків із підконтрольних Україні територій", - зазначили в ГУ розвідки Міноборони України.

Як писав KHARKIV Today, на передову із Вовчанська примусово відправляють молодший медичний персонал. Медиків змушують надавати першу медичну допомогу російським пораненим. У разі відмови загрожують розстрілом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.