Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Лауреатами премії "Подолання" стали спортсмени і актори

Лауреатів премії "Подолання" нагородили у Харкові.

10 жовтня у готелі "Харків Палас" пройшла премія "Подолання". Її вручають людям з інвалідністю за досягнення у професійній, творчій, спортивній або громадській діяльності.

За словами організатора премії, президента громадської організації людей з інвалідністю "Креавіта" Олени Шингарьової, експертна комісія вибирала кращих у семи номінаціях з 28 претендентів.

"З кожним роком нашій експертній раді стає все важче, тому що ми отримуємо все більше заявок. І номінанти, які до нас надходять на розгляд, демонструють все більше і більше успіхів у різних областях", — розповіла Шингарьова.

Вручали премію у таких категоріях: спорт, творчість, мистецтво, професіоналізм, гордість України, громадська діяльність, творчий колектив. Лауреатами стали: Наталія Яковлева — співзасновник волонтерської групи Help Army і благодійного фонду "Харків з тобою", страждає на онкозахворювання; Олена Федота, срібний призер Паралімпійських ігор 2020 року, діагноз — парез нижніх кінцівок; Леонід Бродський, провідний актор народного театру "Аріадна" з порушеннями слуху, Микола Татевосян — чемпіон з армрестлінгу, пересувається на інвалідному візку. Також лауреатами стали Олена Подгорнова — незряча від народження вчитель музики Харківської спеціальної школи для дітей з порушеннями зору ім. В.Г. Короленка, Владислав Погрібний — актор фільму "Історія Лізи", народився з додатковою хромосомою, а також Оркестр народних інструментів школи №12, де грають діти з проблемами зору.

"Для мене цей рік був особливим. Цього року збулася моя мрія. І я змогла стояти на п'єдесталі серед найсильніших паралімпійських спортсменів. Я дуже рада результату. І те, що моє рідне місто пишається цим, для мене велика честь", — розповіла Олена Федота.

Елена Федота
Олена Федота

Лауреатам премії вручили дипломи та грошові премії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.