Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Криптовалютний мільйонер хоче працювати у Офісі реформ Харкова

Фото: Максим Геков / Facebook
Максим Геков подав декларацію кандидата.

22-річний Максим Геков хоче стати заступником директора, начальником відділу взаємодії з жителями міста (контакт-центр) комунальної установи "Офіс реформ Харкова".

Відповідну декларацію як кандидат на цю посаду Геков опублікував у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Згідно з декларацією, Максим Геков займається підприємництвом. Торік дохід Гекова від бізнесу становив 266 630 гривень. У звіті вказано заощадження: 20 000 доларів, 19 695 гривень, 28 421 гривня та 300 000 гривень, а також криптовалюта Ethereum, яку Геков оцінив у 1 269 999 гривень (з 2018 року).

Кандидат на посаду заступника директора "Офісу реформ Харкова" має спільну з батьками власність — будинок у селищі Коротич Харківського району, також задекларовано квартиру в селищі Пісочин, яка належить його батькові. Їздить Геков на BMW 318I 2001 року випуску.

Максиму Гекову 22 роки, він є членом партії "Блок Кернеса — Успішний Харків". Закінчив Коротичанський ліцей, з 2014 року навчається у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці січня 2021 року директор "Офісу реформ Харкова" Михайло Лазарєв повідомив про своє звільнення. Він працював в Офісі реформ два роки. Навесні 2021 року Офіс реформ Харкова очолив Павло Столбовий.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.