Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

07 квітня, 2021 - 19:46

"Королівство слонів" заселили в Харкові

Фото: Харьковский зоопарк
Новий літній вольєр освоюють слони Аун і Тенді.

Для слонів зробили годівниці в стінах і на стовбурах дерев, останні використовують і як чесалки.

Слони Аун і Тенді освоюють новий літній вольєр, він став частиною комплексу під назвою "Королівство слонів". Площа володінь становить більше 1400 квадратних метрів. Про це повідомили в Харківському зоопарку.

"У "Королівстві слонів" — не один зовнішній вольєр. Площа нового комплексу майже в шість разів більша за ту, що слони займали раніше", — розповіли там.

Стіни вольєра декорували скульптурним бетоном, на піщаній підлозі величезні камені — валуни. Годівниці для слонів розташували як в стінах, так і на стовбурах дерев. Стовбури також виконують функцію чесалок — слони люблять почухатися об міцні дерева. Щоб тварини могли сховатися від дощу або побути в тіні, у вольєрі є сонцезахисний навіс з очеретяним дахом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківські ведмеді після зимової сплячки переїхали на нове місце проживання

Фото: Харьковский зоопарк
Фото: Харківський зоопарк

Поки до нового простору Аун і Тенді ставляться з обережністю, досліджують все хоботом. Щоб адаптація пройшла комфортніше, до прогулянок по "Королівству" мотивують смаколиками — запашним сіном, овочами і фруктами.

"Спостерігати за слонами в цьому вольєрі відвідувачі зможуть панорамно з естакади і буквально відчути себе частиною дикої природи. Адже завдяки використанню електропаркана, системи ровів і водойм як природних перешкод, новий комплекс передбачає мінімум бар'єрів", — пояснили в зоопарку.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.