Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Компанія Ярославського обіцяє виплатити страховку за смертельну ДТП кортежу олігарха

Фото: Нацполиция Украины
У страховій компанії олігарха не кажуть, хто готовий виплатити компенсацію.

Страхова компанія, яку у 2017 році придбав Ярославський, зареєструвала страхову справу.

Про це повідомили на офіційному сайті СК "Інго". Судячи з офіційної заяви, машини з кортежу олігарха з ідентичними номерами 0018 застрахували у цій компанії.

"Відповідальність групи DCH як власника автомобіля з номерними знаками 0018 застрахована у Страховій компанії "ІНГО" за договором ОСЦПВ (договір обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСАГО) укладається на один рік щодо власника транспортного засобу та осіб, допущених до його керування. Згідно з повідомленням поліції України, подія, що сталася з автомобілем на трасі у районі м. Чугуєва, є страховим випадком", — повідомили у компанії.

Після цього у страховій компанії зареєстрували справу в категорії ризиків "ризик смерті людини у ДТП" і нібито "готові у повному обсязі провести страхову виплату всім, хто має на це право". Мабуть, у цьому формулюванні страховики мали на увазі сім'ю загиблого під колесами кортежу Ярославського 36-річного жителя Чугуєва Максима О. Нагадаємо, у нього залишилася мати, яка поки не подавала заяви як потерпіла. Колишня дружина, у якої залишилася дитина від шлюбу із загиблим, минулого тижня вступила у справу як постраждала сторона: вона відстоюватиме інтереси дитини.

Нагадаємо, автомобіль з кортежу, який збив на смерть людину, належить компаніям, які входять до бізнес-структур Ярославського. ДТП сталася на трасі Київ — Харків — Довжанський неподалік Чугуєва пізно вночі 9 лютого. Кортеж після ДТП втік з місця ДТП, а вранці водій Ярославського прийшов у поліцію і повідомив, що це він був за кермом.

Вдень 10 лютого Олександр Ярославський залишив Україну. Пізніше в його компанії DCH повідомили, що до 19 лютого бізнесмен відпочиває з сім'єю в Англії. Ярославський пообіцяв повернутися до України, щойно дозволить графік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.