Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Компанія, яка будувала Ейфелеву вежу, cтане інвестором "Харківських тепломереж"

Фото: tourkazka.com
Історія компанії "Ейффаж" налічує майже 200 років.

Фахівці цієї компанії побудували Ейфелеву вежу, тунель під Ла-Маншем, найвищий міст у світі —  віадук Мійо, футбольний стадіон "П'єр Моруа", а тепер можуть залишити слід і в історії Харкова.

Група компаній "Ейффаж" з Франції братиме участь у модернізації системи центрального теплопостачання у Харкові. Про це повідомляє пресслужба мерії.

"Зараз ми хочемо сфокусуватися на Україні, і група наших інженерів працює над проєктами, які ми можемо тут впровадити. Сподіваюся, що ми допоможемо втілити в життя всі плани, які є у вас у місті. І, звичайно, Харків — вершина нашого інтересу", — розповів директор з розвитку групи компаній Ніколя Суро.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов підтвердив, що місто зацікавлене у співпраці з "Ейффаж". Перш за все, це реалізація проєктів з модернізації системи теплопостачання та будівництва дорожніх розв'язок.

"Нас цікавить установка індивідуальних теплових пунктів, заміна магістральних трубопроводів, модернізація котелень. Принаймні, досвід вашої компанії, її фінансова стабільність дозволяють вивчити це питання. Зі свого боку ми надамо пакет документів по проєктах, які нас цікавлять, щоб за допомогою тендерів до нам приходили європейські фірми, гранди, які вміють працювати і використовують передові технічні рішення", — розповів Ігор Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області з'явився свій Прованс

У міськраді зазначили, що місто готове до взаємодії і співпраці з європейськими фірмами, які вміють працювати і зможуть привнести найсучасніші технології у комунальне господарство Харкова.

Група компаній "Ейффаж" заснована у 1844 році. Її фахівці побудували Ейфелеву вежу (1889), тунель під Ла-Маншем (1994), найвищий міст у світі — віадук Мійо (2004), футбольний стадіон "П'єр Моруа" (2012).

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.