Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Комфортний проїзд мостом у Харківській області обіцяють відновити до кінця року

Фото: САД в Харьковской области
Дорожники ремонтують міст на дорозі Гусарівка — Грушеваха.

Наразі рух мостом здійснюється у реверсному режимі.

На мосту на трасі Гусарівка — Грушеваха в Ізюмському районі завершили роботи на лівій стороні — демонтували мостове полотно, обладнали нові прогонові будівлі, монолітну залізобетонну плиту, тротуари, огорожі та ремонтують опори. Наразі транспорт пропускають у реверсному режимі, повноцінний рух буде відновлено до кінця року. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

"Комфортний проїзд мостом на дорозі Т-21-15 Гусарівка — Грушеваха (кілометр 26 + 930) планується надати наприкінці 2021 року", — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, міст на трасі Гусарівка — Грушеваха розташований біля села Петрівське в Ізюмському районі Харківської області. Його звели 1958 року (63 роки тому), з того часу капітально не ремонтувався. Довжина мосту складає 24,45 погонних метра. Служба автомобільних доріг здійснює поточний середній ремонт мосту. Ремонтні роботи стартували на початку осені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті Харківській області з'явився міст, що світиться

Також поточний середній ремонт проводять безпосередньо на автодорозі Гусарівка — Грушеваха. Протяжність траси становить 34,1 км. Цього року ремонту підлягає ділянка від села Грушеваха у напрямку Петрівського. Дорожники вже виконали розпушування семи кілометрів дорожнього шару, облаштували двошарову основу (шість кілометрів), вирівнювальний шар покриття (шість кілометрів),  і верхній шар — один кілометр. Наразі проводять роботи з відновлення та зміцнення узбіччя, облаштування ділянки дороги. Загалом на ремонтні роботи відведено два роки.

"На дорозі плануємо виконати всі роботи з основного проїзду та роботи з облаштування дороги (облаштування нових та ремонт існуючих водопропускних труб, відновлення та зміцнення узбіччя, встановлення нової бар'єрної огорожі, нанесення дорожньої розмітки, облаштування дорожніх знаків", — пояснили у Службі автомобільних доріг).

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області закінчують ремонт дороги до санаторію. На дорозі Т-21-12 Пересічне — Березівське — /М-03/ з під'їздом до санаторію "Березівські мінеральні води" облаштували 6,4 кілометра верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону і готуються до нанесення дорожньої розмітки.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.