Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Командир військ РФ, який обстрілював передмістя Харкова, виявився родом із України

Фото: Харьковская областная прокуратура
Підозрюється у вбивстві та порушенні звичаїв війни.

Харківська обласна прокуратура заочно пред'явила підозру командиру російської армії, який наказав обстрілювати Малу Рогань та Вільхівку.

Слідство встановило, що командир окремої мотострілецької бригади 6-ї загальновійськової армії Західного військового округу збройних сил РФ Сергій Максимов наказав застосувати важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1 "Буратіно" у напрямку житлових масивів селищ Мала Рогань та Вільхівка.

"За іронією долі народився полковник в Ужгороді на Закарпатті. Вбивати українців прибув до Харківської області", — написала у Facebook Генпрокурор України Ірина Венедіктова.

Під час цих обстрілів загинула 13-річна дівчинка. Пошкоджено будинки та адміністративні будівлі, зокрема  Малороганський ліцей та молокозавод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти, які "Градами" обстрілювали Харківську область, чекатимуть на суд у Полтаві

"Вогонь запальними снарядами з установки вівся по мирних будинках. Йому було достовірно відомо, що там відсутні будь-які військові об'єкти. До того ж, застосування такої зброї у місцях скупчення цивільного населення взагалі заборонено міжнародним правом", — заявила Генеральний прокурор.

Якщо комусь відомо про додаткові злочини командира Максимова, у прокуратурі просять повідомити про це через спеціальний сайт

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.