Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Командир штурмового батальйону з Харкова отримав "Хрест Пошани"

Фото: Харківський ОТЦК.
Олег Ширяєв (справа) командує 225-м окремим штурмовим батальойном.

Капітана Олега Ширяєва нагородили відзнакою Міністерства оборони України, медаллю "Хрест Пошани".

Командир 225-го батальйону отримав відзнаку на початку квітня. За інформацією речниці Харківського ОТЦК, під час активних бойових дій у Донецькій області, у реальному часі Олег Ширяєв керував обороною визначеної зони відповідальності.

"За допомогою чіткої координації дій та сил батальйону, капітан Ширяєв зміг провести контрштурмові заходи, чим зміг втримати масивний наступ противника завдаючи максимального ураження противнику на складній ділянці фронту. Завдяки розумінню тактики ведення бою, Олег Ширяєв створив можливість для встановлення мінних загороджень, що сприяло утриманню визначених позицій. Також, за його керівництвом під час ведення бою, підрозділом було знищено щонайменше 6 штурмових груп противника", — йдеться у повідомлення ТЦК. 

Відзнакою "Хрест пошани" нагороджуються військовослужбовці та працівники Збройних Сил України за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України.

225-й батальйон входив до складу 127-ї бригади тероборони, а у 2023 році виокремився в окремий штурмовий підрозділ.

Як писав KHARKIV Today, командир 225 батальйону Олег Ширяєв отримав орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. На момент початку повномасштабної війни ветеран АТО перебував у СІЗО. Сьомого березня 2022 року Олег Ширяєв "Сірко" повідомив, що він на волі і захищатиме Батьківщину. Ширяєв був підозрюваним у справі рейдерського захоплення елеватора у Занках (Зміївський район) у 2018 році.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.