Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишньому голові Харківської облради не дадуть гроші за звільнення

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
Артура Товмасяна звинувачують у корупції.

Депутати Харківської облради не підтримали проєкт рішення про відшкодування колишньому голові Артуру Товмасяну заробітної плати за пів року.

Артура Товмасяна звільнили з посади 19 квітня 2021 року у зв'язку з достроковим припиненням повноважень. Згідно з законом, за депутатом місцевої ради у такому випадку зберігається його середня заробітна плата до того, як він знайде нову роботу, але не довше, ніж на 6 місяців. Депутати обласної ради платити Товмасяну відмовились, а деяких з них обурив сам факт того, що такі питання виносяться на розгляд під час війни.

Депутатка від "Європейської Солідарності" Галина Куц назвала це "парадом марнотратства".

"У науково-освітній сфері  докторам наук та кандидатам наук частково познімали надбавки, які їм також положені по закону. Бо ж війна! І вони це розуміють. І це теж бюджетна сфера. А тут якийсь парад марнотратства бюджету воюючої області в останній час: надбавка Мураєвій, довічна стипендія Каратуманову, кошти Товмасяну. І навіть внесення таких питань у порядок дня під час війни вже надто б'є по репутації всієї Харківської обласної ради", — написала депутатка на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Артур Товмасян підозрюється в корупції. У липня 2021 року голову ради та його спільника віймали "на гарячому" під час отримання хабаря у розмірі 1 мільйона 50 тисяч гривень хабара. За даними слідства, хабар вимагали від директора комунального підприємства за те, щоб той залишився на посаді. Справу Артура Товмасяна розглядає Вищий антикорупційний суд.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.