Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишнього харківського чиновника засудили до семи років ув'язнення за хабар

Фото: НАБУ
Андрія Винниченка взяли під варту у залі суду.

Під час судового розгляду Андрій Винниченко хотів піти до армії.

Вищий антикорупційний суд призначив сім років ув'язнення з конфіскацією майна для ексдиректора департаменту Харківської облдержадміністрації Андрія Винниченка. Такий вирок 19 травня ухвалила колегія суддів Вищого антикорупційного суду у складі Ігоря Строгого, Лесі Федорак та Віктора Маслова. Про це повідомили у Центрі протидії корупції.

Ексдиректора обласного департаменту капітального будівництва Андрія Винниченка визнали винним у закінченому замаху на шахрайство та закінченому замаху на підбурювання до надання хабара. Обвинуваченого взяли під варту у залі суду. Суд також позбавив чиновника шостого рангу державного службовця і заборонив йому обіймати посади на держслужбі на три роки після відбування покарання.

За версією звинувачення, Винниченко отримав 1,32 мільйона гривень від фірми "Континент" за нібито підключення електроустановок до мереж АТ "Харківобленерго" (2200 гривень за кожен кіловат). Гроші нібито мають передаватися керівництву "Харківобленерго", але насправді  передавати їх чиновник не повинен був.

"Цікаво, що сам Винниченко понад десять років пропрацював у "Харківобленерго", а директором департаменту в Харківській облдержадміністрації його призначили за десять днів до затримання", — додали у Центрі протидії корупції.

Вирок можна оскаржити протягом 30 днів.

Нагадаємо, у березні Андрій Винниченко просив суд відпустити його з-під варти, щоб брати участь у військових діях, захищаючи Україну. Суд відмовив йому через недисциплінованість.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.