Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Колишній кандидат на посаду мера Харкова залишився без роботи

Валерій Говоров подав декларацію перед звільненням.

Виконавчий комітет Куп'янської міськради звільнив Валерія Говорова за угодою сторін.

30 вересня колишній кандидат у мери Харкова звільнився з посади заступника голови Куп'янської міської ради. Роботу в міськраді не продовжив. Про це KHARKIV Today повідомили у відділі кадрів Куп'янської міської ради.

"Виконавчий комітет Куп'янської міської ради прийняв рішення. Трудову ще не забрав. Уже все заповнено, і трудова книжка в електронному вигляді відправлена, і особиста справа. Звільнений він 30.09. 2021 року за згодою сторін", — сказали у відділі кадрів.

18 жовтня Валерій Говоров подав до Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію перед звільненням. Декларація охоплює період з 1 січня до 1 жовтня 2021 року.

Згідно з декларацією, за цей час зарплата Говорова як заступника голови Куп'янської міської ради склала 444 434 гривень. У звіті зазначено заощадження — 31 000 доларів і 176 500 гривень готівкою, а також квартира у Харкові площею 87,9 квадратних метра, куплена у 2020 році (спільна власність).

Нагадаємо, Валерію Говорову 40 років, депутат Харківської облради (фракція "Опозиційна платформа — За життя"), обіймав посаду заступника голови Куп'янської міськради. У 2019 виконував обов'язки Куп'янського міського голови.

Як писав KHARKIV Today, Валерій Говоров подав документи до виборчкому про участь у виборах мера Харкова ввечері 22 вересня. Балотуватися він планував як самовисуванець. Однак вирішив зняти свою кандидатуру. Спочатку "ОПЗЖ" офіційно заявила, що не висуватиме свого кандидата на виборах мера Харкова, оскільки партія підтримує Михайла Добкіна. Пізніше Говоров пояснив, що рішення прийняв не самостійно, на цьому наполягли у партії "ОПЗЖ".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.