Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли відновлюватимуть світло на звільненій Харківщині

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Розпочати подавати електрику планують найближчим часом.

На всіх територіях спочатку проводять розмінування, потім переходять до відновлення електропостачання.

В Ізюмському районі планують розпочати подавати електроенергію в будинки з наступного тижня. У місті Барвінкове та селищі Червоний Яр також світло з'явиться найближчим часом. У Куп'янську до кінця наступного тижня проведуть розмінування, після чого почнуть відновлювати електропостачання. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Тривають активні роботи в ізюмському напрямку. Попередньо прогнозуємо, що перші споживачі мають отримати електрику уже наступного тижня. Найближчим часом також заплановане відновлення електропостачання в місті Барвінкове, селищі Червоний Яр. У Куп'янську, за попередніми оцінками вибухотехніків, до кінця наступного тижня триватиме розмінування, після чого фахівці зможуть приступити до відновлення живлення", — розповів Синєгубов.

На півночі Харківського району, де були активні бойові дії, відновлюють електроопори. Наразі роботи проводять до селища Козача Лопань.

Як писав KHARKIV Today, з 26 вересня у місті Балаклія почали подавати напругу до помешкань жителів. На першому етапі відновлення електроенергії в Балаклії електрику отримали близько 11 000 містян (77%). Також відновлено електропостачання у міській лікарні, центральній котельні, трьох школах, поліклініці, на очисних спорудах та водозабірній інфраструктурі.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.