Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли усі жителі Харкова будуть з теплом

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Тепло. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Скарг у жителів Харкова до служби "1562" за останні дні стало набагато більше.

Більша частина будинків до ранку 18 жовтня вже підключена до теплоносія.

З 6274 будинків комунальної форми власності у Харкові підключені 3578, або 57%. Про це повідомив технічний директор КП "Харківські теплові мережі" Євген Кауркін.. З 14 жовтня Тепломережі вивели на підключення тепла в житлові будинки весь свій персонал. Крім того, в Харківському та Дергачівському районі "ХТМ" підключили ще 130 будинків (підприємство подає сюди послугу). З 14 жовтня харків'яни стали частіше звертатися до служби 1562 саме з питання тепла.

"З включенням кількість заявок зросла. Ми пояснюємо це тим, що не всі стояки працюють рівнозначно у квартирах. Один працює, другий — ні. Тепло у квартири харків'ян надходить. Основні скарги — система опалення перенасичена повітрям", - пообіцяв технічний директор КП "Харківські теплові мережі "Євген Кауркін.

Через кілька днів в Харкові похолодає, вночі стовпчики термометрів будуть опускатися до мінусової позначки. Тому в Тепломережах сподіваються встигнути підключити до цього часу основну масу житлових будинків.

"Ми подивилися прогноз і бачимо, що завтра-післязавтра у нас нуль. Сьогодні плануємо підключити ще близько 600 будинків. Потім через два дні похолодання, до нього плануємо підійти зі стовідсотковою готовністю", — сказав Кауркін.

До 28 жовтня у Харкові не повинно залишитися будинків з холодними батареями. Всі об'єкти соціальної сфери вже з теплом. Але подекуди можуть бути дефекти під час збільшення тиску теплоносія.

"У процесі підйому гідравлічного ефекту виникають дефекти. Щоб їх усунути, тимчасово послуга на період з 8 ранку до 17.00 буде призупинена. Щодня усуваємо до 60 дефектів, це нормально. Тимчасова відсутність сприймається іноді як невключення", — розповів Кауркін

Запускати тепло в будинках допомагають співробітники КП "Харківводоканал" — на допомогу прийшли 10 бригад.

Нагадаємо, тепло у Харкові подають у чотири черги. Першими його отримують жителі двоповерхівок, останніми — мешканці шістнадцятиповерхівок

 

Запускати тепло в будинках допомагають співробітники КП "Харківводоканал" — на допомогу прийшли 10 бригад.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.