Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли у Циркунах повністю відновлять електропостачання

Фото: "Харківобленерго"
Наразі електрика є у половини абонентів.

Співробітники "Харківобленерго" продовжують роботи у селищі на північ від Харкова. 

У Циркунах заживили понад 50% абонентів, однак без електропостачання поки залишаються 700 споживачів. Про це повідомили у компанії "Харківобленерго" з посиланням на Липецький район електромереж.

Як розповів начальник Липецьком РЕМ Віктор Рубцов, через окупацію та обстріли обладнання у Циркунах було значно пошкоджено. Дванадцять трансформаторів потрібно було повністю замінити. Крім цього, територія була щільно замінована.

Наразі відремонтували 11 трансформаторних підстанцій, замінили 120 опор, 30 кілометрів високовольтної лінії 110 кВ, 90 опор та 10 кілометрів ліній 0,4 кВ. Під'єднати до електрики усіх споживачів Циркунів планують за декілька тижнів.

"Для відновлення електропостачання у Циркунах продовжуємо залучати додаткові бригади з інших районів. В умовах війни прогнози робити важко, але маємо велику надію, що вже через декілька тижнів село буде повністю заживлено", — сказав начальник Липецького РЕМ Віктор Рубцов.

Нагадаємо, Циркуни звільнили від російських окупантів у травні 2022 року.

ц
Фото: "Харківобленерго"

Як писав KHARKIV Today, енергетики частково заживили село Циркуни у грудні 2022 року. Тоді електропостачання повернули першим 100 споживачам.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.