Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли у школах Харкова закінчиться навчальний рік

Фото: KHARKIV Today.
У департаменті освіти озвучили дату закінчення навчального року.

Через продовження осінніх канікул закінчення навчального року у харківських школах змістили на тиждень.

Навчальний рік у школах Харкова закінчиться 3 червня 2022 року, а друга чверть завершиться у середу, 29 грудня. Про це повідомила директорка департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

"Щодо того, що ми продовжили канікули, я думаю, що у червні ми закінчимо навчальний рік не 27 травня, як планувалося, а закінчимо навчальний рік 3 червня. Тобто не потрібно зараз ущільнювати навчальний процес, щоб не перевантажувати дітей. Ми просто додамо один тиждень до навчального року. 29 грудня закінчиться друга чверть", — сказала Деменко.

Зазначимо, у Харкові налічується 186 шкіл комунальної власності та 30 шкіл приватної власності. У понеділок, 8 листопада, всі вони розпочали очну форму навчання. У школах навчається 138 тисяч учнів.

Як писав KHARKIV Today, усі школярі Харківської області достроково пішли на канікули з 18 жовтня. Точну дату закінчення канікул не називали (від двох до трьох тижнів.). Таке рішення ухвалили після запровадження "помаранчевої" зони карантину. Однак пізніше Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки рекомендувала школам Харківської області продовжити канікули до 7 листопада. 1 листопада Харківська міська комісія ухвалила рішення про продовження шкільних канікул до 7 листопада.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.