Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли у школах і лікарнях Харківської області розпочнеться опалювальний сезон

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Громади можуть приймати рішення про старт опалювального сезону самостійно.

Усі громади Харківської області підписали документи з НАК "Нафтогаз України" і можуть починати подачу теплоносія на об'єкти соціальної сфери.

Завдяки децентралізації громадам не потрібно узгоджувати з Харківською облдержадміністрацією старт опалювального сезону, вони можуть приймати рішення самі. У деяких ОТГ вже вирішили подати теплоносій до шкіл і лікарень. Першими були Валки. Ще в одній громаді, Куп'янській, нарешті підписали документи з постачальником газу. Вони були останніми, проблем ні у кого бути не повинно. Ціну на газ після підписання меморандуму зафіксували на рівні 7,42 грн для підприємств, які виробляють тепло для населення.

"Вони можуть приймати рішення, це виключно їх компетенція. Вже є поодинокі включення, це рішення місцевої влади. Куп'янськ вчора підписав договір про ціну на газ", — повідомив KHARKIV Today директор департаменту ЖКГ Харківської облдержадміністрації Сергій Магдисюк.

З 12 жовтня ХОДА почне передавати інформацію до Кабміну про старт опалювального сезону на об'єктах соціальної сфери, тому що температура наближатиметься до середньодобового показника + 8 градусів протягом трьох днів.

Нагадаємо, 30 вересня розпорядження про старт опалювального сезону підписав мер Валок, тепло почали подавати до дитячих садків 1 жовтня.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.