Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли у Харкові почнуть виробляти автобуси Karsan

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
На такий транспорт хочуть замінити усі старі автобуси приватних перевізників.

Планують розпочати з невеликої кількості автобусів та поступово нарощувати виробничу потужність.

Автобуси турецької марки Karsan планують почати збирати у Харкові. Про це 8 грудня під час візиту до КП "Салтівське трамвайне депо" повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Він зазначив, що у планах міської влади — замінити всі старі зелені автобуси приватних перевізників і оновити парк громадського транспорту, щоб підвищити безпеку та комфорт проїзду. До того ж, муніципальні автобуси, які курсуватимуть міськими маршрутами, будуть доступні для всіх пільговиків, яким водії приватного транспорту часто відмовляють у проїзді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мерію Харкова просять встановити термінали E-ticket на маршрутах автобусів Karsan

Ігор Терехов повідомив, що до Харкова приїдуть фахівці турецької компанії, які розрахують кількість необхідного обладнання і допоможуть у інших технічних питаннях.

"Я хочу, щоб ми збирали автобуси спільно з турецькою фірмою Karsan у Харкові. Розглядаємо одне з наших комунальних підприємств, яке буде учасником цього процесу. Думаю, що через 7-8 місяців ми почнемо, спочатку вироблятимемо невелику кількість автобусів, але поступово будемо нарощувати виробничу потужність", — розповів міський голова.

Він нагадав, зараз у місті вже курсують 150 нових муніципальних автобусів, і з січня їхня кількість має зрости.

Ігор Терехов оглянув Салтівське трамвайне депо і поспілкувався з робітниками. Водночас він зазначив, що на підприємстві планують виконати деякі ремонтні роботи і впорядкувати територію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водій харківського муніципального автобуса заплатить штраф за розворот через дві суцільні

На балансі КП "Салтівське трамвайне депо" знаходяться 150 автобусів марки Karsan, 80 з яких місткістю до 60 пасажирів, а 70 одиниць — до 22 пасажирів. Також там є 144 трамваї та 50 тролейбусів з автономним ходом.

Нагадаємо, Харків купує безконтактну мийку для нових турецьких автобусів. Купити її за 850 тисяч гривень планує "Салтівське трамвайне депо".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.