Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Коли у Харківській області з'явиться світло

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
1
Фахівці продовжують роботи з відновлення електромереж.

Харківська область знеструмлена понад 19 годин.

Електропостачання у домівках більшості жителів Харківської області мають відновити найближчим часом. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Через аварійні відключення на Харківщині залишаються проблеми з електропостачанням. Фахівці продовжують роботи з відновлення електромереж. Найближчим часом світло має з'явитися у більшості споживачів області", — сказав Синєгубов.

Станом на ранок 24 листопада у Харкові не відновив роботу метрополітен та не працює наземний електротранспорт. Продовжують курсувати додаткові автобуси. У місті та області є перебої з мобільним зв'язком.

Зазначимо, близько 23:00 23 листопада заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що Харківська область заживлена й почалося підключення споживачів.

В інших регіонах також мешканці залишаються без світла. У Києві електропостачання немає у 70% жителів. Також частина киян — без води. На ранок 24 листопада водопостачання повернули на лівому березі Києва. На правому планують відновити його в першій половині дня.

У Київській області без електрики — понад 1000 населених пунктів. Дніпропетровська область відновила електропостачання на 50%. У Чернівецькій області світло вимикають за графіком, аварійних відключень не запроваджували.

Кіровоградська область наразі повністю заживлена, критичну інфраструктуру підключили до електрики. Заживлена й Вінницька область.

У Черкаській області продовжують відновлювати електропостачання, при цьому більшість абонентів уже мають світло.

Івано-Франківська область сьогодні застосувала одночасно погодинні, аварійні та спеціальні відключення світла.

На Полтавщині світло планують відновити протягом дня. За кілька годин світло почнуть подавати до критичної інфраструктури, згодом — побутовим абонентам. Наразі зі світлом 15 500 побутових споживачів та 1500 —  юридичних.

Нагадаємо, 23 листопада вдень у кількох районах Харкова зникло світло. Також проблеми з електрикою виникли у деяких районах області. У компанії "Харківобленерго" повідомили, що на Харківщині застосовані аварійні відключення. У Харкові зупинилося метро та електротранспорт, на маршрути вивели додаткові автобуси.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.